Hakkımızda


VİZYONUMUZ

En yeni mobil, giyilebilir teknolojiler ve inovatif aksesuarlar ile bulunduğumuz pazarlarda sektörü geliştirerek, en iyi hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicilerin ilk tercihi olmak. Distribütörü olduğumuz inovatif markaların bilinirliğini arttırarak iç ve dış pazarda sürdürebilir şekilde büyümek.

MİSYONUMUZ

Mobil teknoloji sektöründeki yenilikleri takip ederek, teknoloji tutkunlarını inovatif ürünlerle buluşturmak.
Kaliteli ve yenilikçi ürünlerimiz ile tüketicilerimize maksimum fayda sağlayarak günlük hayatlarını kolaylaştırmak.
 

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık

•   Ürünlerimizin ve hizmet anlayışımızın merkezinde, tüketicilerimizin ihtiyaçları ve memnuniyetleri bulunur. 
•   Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ürünler sunmayı sorumluluğumuz kabul eder, marka değerimizi yükseltiriz. 
•   Müşteriyle ilişkilerimizde kazan-kazan ilkesini benimseriz. Hem müşterimizin hem de şirketimizin hakkını koruruz.

 

Hizmet ve Ürün Kalitemiz

Tüketicilerimize kolayca ulaşabilecekleri yüksek kaliteli, çevreci, yenilikçi ve yaratıcı ürünleri, sınıfının en iyisi hizmet ile sunarız. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde en iyi ürün ve uygulamaları takip eder, bunları tüketicimizle buluşturmak üzerine planlamamızı yaparız. 

Sürekli Gelişim

Vizyon ve misyonumuza hizmet eden zorlayıcı hedefleri belirleriz. Performansımızı hem kendi içimizde hem de rakiplerimizle kıyaslar, her defasında daha iyisini hedefleriz. Bu nedenle çalışanlarımızın gelişimini önceliklendiririz.

Değişime Olan İnancımız

Değişimin gücüne inanır, pazardaki yeni fırsatları ve ihtiyaçları tespit ederek değişime öncülük etmeye odaklanır, yeni pazarlar yaratır, trendleri belirleriz. Yeni ve farklı fikirleri duymak bize mutluluk verir.

Çalışanlarımızın Mutluluğu

Başarılı, çalışılmak istenen ve tüketicilerini önemseyen bir şirket olabilmenin temelinin çalışanların mutluluğundan geçtiğine inanırız. Çalışanlarımızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap verebilmek, keyif alarak çalışmaları yönetimimizin temel sorumluluğu olarak kabul edilmektedir.

 

Şirket Profili

Aybar Teknoloji, hızla gelişen mobil teknoloji, buna bağlı giyilebilir teknoloji ve otomasyon teknolojisi ürünlerini Türkiye ve içinde bulunduğu EMEA bölgesindeki tüketicilerle buluştumak üzere 2013 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Distribütörü markaların yenilikçi ürünlerinin satış pazarlama ve dağıtımını yapmaktadır.

Satışa sunduğu ve sunacağı ürünlerin, tüketiciye getireceği faydaları iyi araştırarak hareket etmek yönetim ekibimizin birincil görevidir. Dolayısıyla aynı zamanda tüketici olan ekibimiz, ürünlerin satışa çıkma kararını almadan önce sizin adınıza her türlü araştırmayı yapar ve sağlayacağı faydayı ölçümlemeye çalışır.

 

Hali hazırda ürünlerimiz Türkiye’ nin önde gelen, seçkin online kanallarında ve offline perakende noktalarında satışa sunulmaktadır. Sektöre girdiği 2013 yılından itibaren planlı ve organize şekilde hedeflerini belirleyen Aybar Teknoloji önümüzdeki yıllar için de sektörde sadece, Türkiye’ de bilinen bir marka değil bölgesel bir marka olmayı hedeflemektedir. Bu amaçla şirket ekibi sadece T.C vatandaşı çalışanlardan oluşmamaktadır. Bu aynı zamanda çok uluslu bir şirket olma kültürünü ilk günden benimsemiş olan Aybar Teknoloji’ nin koyduğu hedeflere ulaşmada yaptığı planlamanın gerçekçiliğini göstermektedir.

Süper Elma © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır